Oferty Specjalne

PROMOCJE:

Dokonując opłaty za wynajem kampera na 1,5 miesiąca przed terminem wyjazdu otrzymujecie

 KARNET KEMPINGOWY - GRATIS!

W przypadku wpłat w terminie póżniejszym pomagamy załatwić formalności z jego uzyskaniem.

1.Międzynarodowy Karnet Kempingowy CCI to inaczej - paszport turysty kempingowego. Ma on na celu ułatwienie turyście pobytu na kampingu. Jego posiadacz wraz z maksymalnie 11 osobami wspólnie podróżującymi jednym samochodem są objęci ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej w stosunku do wypadków lub szkód spowodowanych osobom trzecim. 

Karnet pełni równocześnie rolę dokumentu tożsamości a przede wszystkim uprawnia do otrzymania zniżek od ceny zakwaterowania na campingu w wysokości od 5% do 20% Karnet kempingowy jest ważny od momentu wykupienia do końca roku kalendarzowego.

Karnet FICC obowiązuje w całej Europie z wyjątkiem Albanii, Rumunii i WNP. 

 

2.Skandynawski Karnet Kempingowy - Aby zamieszkać w skandynawskim ośrodku kempingowym, Ty i Twoja rodzina musicie wykupić obowiązkowo Skandynawski Karnet Kempingowy z aktualnym znaczkiem. Znaczek jest wykupywany co roku i ważny na terenie całej Skandynawii (Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji). Karta zapewnia: - szybsze meldowanie i wymeldowanie - ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków dla Ciebie i Twojej rodziny podczas pobytu na campingu - za pobyt na campingu płacisz dopiero przy wyjeździe - nie musisz wpłacać żadnych zaliczek.  Przez rodzinę rozumie się jedną lub dwie osoby dorosłe oraz dzieci.

Karnet ze znaczkiem ważny jest od momentu wykupienia do końca roku kalendarzowego.