Aktualności

Wycieczki po Europie
 

 

Zapraszamy na niezapomnianą wycieczkę kamperem do Disneylandu!

Będąc w Paryżu nie można nie odwiedzić tego miejsca. Moc magicznych atrakcji, parad i pokazów zorganizowanych na terenie 2 wspaniałych parków zadowoli najbardziej wymagających klientów w wieku od 0 do 100 lat!

Disneyland czynny jest przez cały rok. Ceny pakietów uzależnione są od sezonu oraz od dnia tygodnia. Najpopularniejsze, ale i najdroższe są  pobyty weekendowe, a także terminy  letnich wakacji, Świąt Wielkanocnych, Bożego Narodzenia czy Sylwestra.

 

Ale organizowane są też różnego rodzaju promocje: np. zniżki za wcześniejszą rezerwację, dodatkowy dzień gratis, dzieci do 7 lat gratis, itp.

Cały Disneyland można podzielić na:

- Park Rozrywki DISNEYLAND PARK

- Miasteczko filmowe WALT DISNEY STUDIOS PARK

- oraz część rozrywkową DISNEYLAND VILLAGE

Jeśli tego będzie mało można odwiedzić też pole golfowe GOLF DISNEYLAND.

W Parku Rozrywki oprócz słynnych parad postaci ze znanych bajek Disneya, zamku Śpiącej Królewny czy Jaskini Smoka możemy zwiedzić kilka Parków tematycznych, takich jak: FANTASYLAND – z Myszką Miki i Piotrusiem Panem na czele,

 

FRONTIERLAND – szalona przygoda na Dzikim Zachodzie,

DISCOVERYLAND – świat wynalazków, odkryć i niesamowitej podróży w kosmos,

Oraz ADVENUTRLAND – czyli krainę przygód, gdzie czeka nas przejażdżka kolejką  Indiany Jonesa, wizyta u Robinsona Crusoe, lub bitwa morska w krainie piratów na Morzu Karaibskim.

 

 Po udanej zabawie w Parku Rozrywki należy zwiedzić Miasteczko Filmowe, w którym można poznać sekret powstawania znanych kreskówek, a także samemu przenieść się na plan filmowy.

W części rozrywkowej Disneyland Village czekają na Państwa wszelkie atrakcje prosto z Vegas.

Nasza propozycja dojazdu jest następująca:

 

Disneyland Resort Paris oddalony jest na pd.-wschód od Paryża o ok. 32 km i znajduje się w rejonie Val d'Europe / Marne La Vallée.

Aby dojechać do Disneyland Park i do hoteli Disneyland Resort Paris należy skorzystać ze zjazdu z autostrady A4 oznaczonego nr 14 Val d'Europe, Parc Disneyland.

 

Aby dojechać do wioski traperskiej Davy Crockett Ranch trzeba  skorzystać ze zjazdu nr 13 "Provins/Serris". Wszystkie zjazdy są bardzo dobrze oznakowane.

Tuż przy PARKU DISNEYLAND znajduje się parking dla gości odwiedzających PARK.

Najbliższe campingi to:

 

1.  Parc de la Colline  Route de Lagny 77200 Torcy mail:info@camping-de-la-colline.com Przed wyjazdem należy wysłać maila  z informacją na jak długi pobyt przyjeżdżamy ,ile będzie osób, oraz jakim samochodem ,wtedy uzyskamy dokładną opłatę.

2. Le Village Parisien  Rue des Otages 77910 Varreddes  mail:contact@villageparisien.com